خدمات مهاجرت

در کشور مورد نظر خود زندگی کنید.

اقامت غیر انتفاعی (بدون سرمایه گذاری یا اقامت با تمکن مالی)

قامت غیرانتفاعی برای آن دسته از شهروندان خارجی ایجاد شده است که منابع و درآمدی دارند که به آنها اجازه می دهد بدون نیاز به فعالیت کاری در اسپانیا اقامت کنند.
در نتیجه ، شرط اساسی برای به دست آوردن این نوع اقامت ، امکان نمایش منابع اقتصادی کافی در طول مدت اقامت در اسپانیا است.

حداقل مبلغی که متقاضی باید ثابت کند 400٪ IPREM است که در سال 2018 معادل 25،828 یورو در سال برای دارنده آن است ، به علاوه 100٪ IPREM یا 6454 یورو در سال برای هر یک از اعضای خانواده اش که مایل به اقامت با او هستند .اقامت غیر انتفاعی (بدون سرمایه گذاری یا اقامت با تمکن مالی)

مزایا

به مالک و اعضای خانواده اش اجازه می دهد در اسپانیا اقامت کنند: همچنین به همسر و فرزندان او. برخلاف اقامت سرمایه گذاران ، آنها می توانند فرزندان خردسال و یا بزرگسالان وابسته به مالک باشند.
داشتن املاک و مستغلات در اسپانیا یک ضرورت ضروری یا اصلی نیست ، اگرچه بسیار توصیه می شود. بنابراین ، هم صاحبان املاک با ارزش کمتر از حد لازم و حتی شهروندان خارجی که هنوز املاک و مستغلات در اسپانیا ندارند یا کسانی که قبل از لازم الاجرا شدن قانون جدید، املاک و مستغلات را خریداری کرده اند ، می توانند اقامت معتبر اقتصادی شما را بدست آورند.
همچنین مجاز به انجام فعالیت تجاری نیز است و پس از تمدید آن می تواند توسط یک محل اقامت دارای اجازه کار اصلاح شود.

موانع و معایب

برای تمدید ، اثبات اقامت موثر برای شش ماه در سال ضروری است. در نتیجه ، ممکن است شامل اخذ وضعیت ساکن مالیات و الزام به پرداخت مالیات در اسپانیا برای درآمد جهانی مالیات دهنده باشد.
مدت زمان لازم برای پردازش ویزا و متعاقباً اقامت به طور قابل توجهی بیشتر از اقامت سرمایه گذاران است.
کنترل ظرفیت اقتصادی بسیار سختگیرانه تر از محل اقامت سرمایه گذاران خواهد بود ، زیرا در مورد غیرانتفاعی این یک ضرورت ضروری است. بعلاوه ، در این حالت ، برخلاف محل اقامت سرمایه گذاران ، هیچ جلوه دیگری از ظرفیت اقتصادی وجود ندارد.

اقامت سرمایه گذارای

هدف از اقامت سرمایه گذاران تمایل به جذب ساکنان با قدرت خرید خاص نیست ، بلکه ، جذب سرمایه خارجی است.
بنابراین ، نیاز اصلی این است که سرمایه گذاری انجام شود ، که می تواند در بدهی عمومی ، در شرکت ها یا نهادهای مالی یا املاک و مستغلات باشد (به ترتیب 2 میلیون ، 1 میلیون یا 500 هزار یورو).
با این حال ، علاوه بر سرمایه گذاری در اقتصاد اسپانیا ، هنوز هم لازم است که او 25560 یورو در سال برای خودش به عنوان متقاضی و 6،390 یورو در سال برای هر یک از اعضای خانواده اش نشان دهد.اقامت سرمایه گذارای
مزایا

یکی از مزایای اصلی این است که این روش، زمان اقامت در اسپانیا را محدود نمی کند. مالک می تواند برای کل مدت اعتبار در اسپانیا اقامت داشته باشد یا در صورت تمایل فقط برای تمدید اقامت به آنجا بیاید. به عبارت دیگر ، به دارنده اجازه می دهد تا بین اقامت واقعی در اسپانیا ، اقامت مالیات یا استفاده از اقامت به عنوان ویزای صرفا، برای ورودهای مختلف (مولتی) بدون حداکثر محدودیت اقامت ، یکی را انتخاب کند.
دوره پردازش ویزا و اقامت بسیار محدود است. اجازه می دهد تا ویزا را در کمتر از یک ماه از ارائه برنامه دریافت کنید.
از همان لحظه اول اجازه کار خواهید داشت. سرمایه گذار و اعضای خانواده وی می توانند فعالیت کارمزدی را هم به حساب خود و هم به عنوان کارمند انجام دهند.

موانع و معایب

املاکی که قبل از لازم الاجرا شدن این قانون برای حمایت از کارآفرینان به دست آمده، حق دریافت اقامت برای سرمایه گذاران را ندارد.
برای تجدید آن ، اثبات وجود سرمایه گذاری ضروری است. در نتیجه ، حفظ سرمایه گذاری در اقتصاد اسپانیا ضروری است ، اگرچه ممکن است یکسان باشد یا یک سرمایه گذاری جدید ، اما باید با توجه به مبالغ مورد نیاز سرمایه گذاری باشد.
لازم به ذکر است که علاوه بر اختلافات ذکر شده ، مجوزها توافق می کنند که هر دو علاوه بر اجازه اقامت در اسپانیا ، حق سفر آزادانه در سراسر قلمرو شنگن را نیز دارند.
به همین ترتیب ، در قانون جدید کارآفرینان به قانون مهاجرت ، در رابطه با اقامت طولانی مدت اشاره شده است. در هر دو حالت امکان درخواست اقامت طولانی مدت پس از پنج سال اقامت موثر در اسپانیا وجود دارد. با این حال ، اگرچه محل اقامت سرمایه گذاران محدودیت ماندگاری در خاک اسپانیا را ندارد ، اما برای دستیابی به اقامت طولانی مدت ، احترام به آن ضروری است.

اقامت با کسب و کار (بیزنس)

گر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید و مایل به راه اندازی مشاغل ابتکاری با علاقه اقتصادی خاص در اسپانیا هستید ، می توانید از طرح مهاجرت اسپانیا برای کارآفرینان استفاده کنید.
اتباع غیر اتحادیه اروپا که مایل به اقامت در اسپانیا و ایجاد و یا تأسیس شرکتی هستند که واجد شرایط مجوز اقامت کارآفرینان یا سرمایه گذاران از قانون کارآفرینان نیستند ، باید درخواست اقامت موقت و اجازه کار به عنوان یک کارگر خوداشتغال کنند.
الزامات
   افراد برای افتتاح و توسعه فعالیت برنامه ریزی شده باید شرایط مندرج در قانون فعلی را داشته باشند (علاوه بر تأسیس شرکت ، افراد ممکن است مجبور باشند مراحل دیگری مانند اخذ مجوزها را دنبال کنند). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روشهای تجاری ، لطفاً به برگه اطلاعات عملی “ایجاد شرکت در اسپانیا” دسترسی پیدا کنید.

 

   افراد باید ثابت کنند که بودجه سرمایه گذاری برآورد شده برای پروژه کافی است ، و تأثیر آن ، در صورت لزوم ، در ایجاد اشتغال مناسب است. حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای این منظور مشخص نشده است. این امر به مواردی مانند هزینه های راه اندازی و نگهداری بستگی دارد که باید پرداخت شود.

 

   افراد باید پیش بینی وجوه مربوط به فعالیتی را که باید انجام شود ، ارائه دهند ، ثابت کنند که فعالیت از نظر منابع مالی کافی برای سال اول خواهد بود ، که حداقل باید محل اقامت و نگهداری طرف علاقه مند را پس از هزینه های مورد نیاز برای نگهداری از فعالیت کسر شده باشد.

 

   ظرف پنج سال گذشته افراد نمی توانند سوابق کیفری در اسپانیا یا سایر کشورهای محل اقامت داشته باشند.

 

   افراد نمی توانند در یک وضعیت غیرقانونی در اسپانیا قرار بگیرند.

 

   ممکن است لازم باشد متخصصان آزاد یا خود اشتغالی ثابت کنند که یک یا چند شرکت خدمات خود را استخدام کرده اند.

 

  در این موارد ، صلاحیت های حرفه ای مورد نیاز برای انجام فعالیت حرفه ای یا تجربه کافی برای انجام آن فعالیت حرفه ای ، همراه با شرایط لازم برای مشاغلی که نیاز به تأیید خاص و گواهی عضویت انجمن مربوطه در مورد فعالیتهای حرفه ای مستقل که عضویت در انجمن برای آنها لازم است.

ویزای دانشجویی

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید و برای ادامه تحصیل یا انجام تحقیقات بیش از سه ماه در اسپانیا اقامت دارید ، به ویزای دانشجویی نیاز دارید. ما می توانیم به شما کمک کنیم ویزای دانشجویی خود را در کنسولگری اسپانیا در کشور خود دریافت کنید.
با این حال ، شما باید در یک موسسه آموزشی دولتی یا خصوصی رسماً شناخته شده در اسپانیا از قبل ثبت نام کنید، در قانون شما به شما مشاوره لازم را می دهیم و از ابتدا تا انتها به شما کمک می کنیم.
لطفاً با ما با شماره 952465625 تماس بگیرید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.