ویزای طلایی

این روش به افرادی که بیش از 500 هزار یورو در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرده اند اجازه می دهد تا به همراه خانواده خود به اقامت در اسپانیا دسترسی داشته باشند.
این گزینه بسیار منعطف است زیرا به ماندن در اسپانیا نیاز ندارد و همچنین به شما اجازه کار نیز می دهد.

رفت و آمد آزاد در قلمرو شنگن: بله

Z

الزامات

سرمایه گذاری بیش از 500 هزار یورو در املاک و مستغلات در اسپانیا و بیمه درمانی با شرکت بیمه ای که اجازه فعالیت در اسپانیا داشته باشد.

زمان بندی

20 روز کاری از زمان نهایی شدن خرید.
}

مدت زمان

اقامت در ابتدا برای 3 سال (تغییر با نسخه قبلی که دو سال بود) و تمدید برای 5 سال اعطا می شود.

خانواده

همسر و فرزندان صغیر و بالغ که از نظر مالی به سرمایه گذار وابسته هستند می توانند برای اقامت اقدام کنند.

ماندگاری

نیازی به ماندن در اسپانیا ندارد. اقامت سرمایه گذار مستلزم این نیست که شما بیش از زمان لازم برای دریافت کارت شناسایی اتباع خارجی (TIE) در اسپانیا بمانید.

اجازه کار

به متقاضی و تمامی اعضای خانواده دارای سن قانونی کار، اجازه کار داده می شود.

چگونه می توان وجوه برای خرید ملک را انتقال داد؟

شهروندان ایرانی مانند هر شهروند دیگر خارج از اتحادیه اروپا حق سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند، شما فقط به پاسپورت معتبر، NIE یا شماره شناسایی خارجی و مدرک منبع وجوه نیاز دارید. با این حال، این واقعیت که ایران از سیستم سوئیفت حذف شده است، انتقال از ایران به سایر نقاط جهان را غیرممکن می کند.
ما در YourVisaSpain متخصص ارائه کمک های حقوقی به مشتریان ایرانی هستیم. ما با سازمان‌های مختلف اسپانیایی برای ایجاد روش‌های امن برای کمک به مشتریان ایرانی برای انتقال وجوه خود به اسپانیا همکاری می‌کنیم.

فرآیند خرید ملک شما در اسپانیا.

ملک را انتخاب کنید.

ما در YourVisaSpain یک مشاور املاک را توصیه می کنیم که به شما در جستجوی شما کمک می کند. ما در تمامی شهرهای اسپانیا کار می کنیم، عمدتاً در بارسلون ، مالاگا و مادرید.

رزرو را انجام دهید.

به طور معمول یک قرارداد رزرو اولیه امضا می شود و مبلغی به عنوان بیعانه پرداخت می شود که بسته به ارزش ملک می تواند از 5000 تا 20000 یورو باشد. این بیعانه از ارائه شدن ملک در بازار معمولاً برای 4 تا 6 هفته جلوگیری می کند.

وضعیت حقوقی ملک را بررسی کنید

وضعیت حقوقی ملک را بررسی کنید تا مطمئن شوید که فاقد بدهی می باشد و الزامات برنامه ریزی عمرانی شهری را برآورده می کند. بیعانه رزرو تحویل داده شده در صورت بروز مشکل در ملک عودت داده می شود.

تنظیم قرارداد خصوصی

اگر همه چیز درست باشد، برای تضمین خرید آینده، قراردادی با پرداختی که می تواند از 10 تا 30 درصد قیمت متغیر باشد، امضا می شود.

امضای سند و تحویل ملک

این آخرین مرحله از فرآیند است. معمولاً ظرف دو ماه پس از امضای قرارداد خصوصی انجام می شود. اما این مدت بسته به نیاز مشتری می تواند کوتاهتر یا طولانی تر باشد.پرداخت مالیات و ثبت ملک در سازمان ثبت عمومی.

هزینه های خرید

مالیات باید به قیمت خرید اضافه شود که بسته به منطقه اسپانیا که در آن خرید انجام شد، می تواند از 6٪ تا 10٪ متغیر باشد. به عنوان مثال مادرید 6% بارسلونا 10% و مالاگا 7% میباشد. ضمناً هزینه های وکیل و هزینه های دفتر اسناد رسمی و ثبت اسناد و املاک نیز باید در نظر گرفته شود که تقریباً 2 درصد ارزش خرید خواهد بود.

Contact Us

International paralegal advisers.

(+34) 952 465 625

(+34) 629 867 777

Leave a Message

6 + 11 =