آیا از ابتدا تا انتها به دنبال مشاوره و پشتیبانی کامل هستید؟

آیا می خواهید بدون هیچ سوپرایز پنهانی ، کسورات و هزینه های دقیق خود را از قبل بدانید؟

آیا انتظار دارید بدون نیاز به پیگیری برای دریافت اطلاعات ، به روز باشید؟

آیا دوست دارید تماس مداوم و مستقیم با وکیل و دفتر او برقرار کنید؟

بیایید و گروه ما را ملاقات کنید…
شرکای قانون شما (your law)همیشه با انگیزه ، تحت آموزش مداوم ، به روز بوده، در جستجو برای پاسخ و راه حل ، ایجاد ابتکارات جدید و توسعه روش ها و استراتژی های جدید هستند. تنها فقط برای بهبود خدماتی که شما دریافت می کنید.

Jose Ignacio Ariza Tello

خوزه وكیلای ثبت شده (ICAM) و واسطه مدنی و بازرگانی است. وی تحصیلات خود را در ایالات متحده آمریکا به پایان رساند و بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه حقوق مالکیت و انتقال و کلیه جنبه های حقوق خانواده دارد. خوزه در معتبرترین دادگاه ها و دادگاه های ملی مانند دادگاه عالی و دادگاه عالی ملی کار کرده است ، جایی که در جرایم اقتصادی مانند پولشویی تجربه و تخصص کسب کرده است.با توجه به دانش و تجربه ارزشمند خود در زمینه حقوق و اقدامات حقوقی ، وی تصمیم گرفت شرکت خود را افتتاح کند که به او این امکان را می دهد درک بهتری از محاکمات و گرفتاری های یک شرکت حقوقی در پشت صحنه داشته باشد. وی احساس می کند این امر ظرفیت مشاوره به روش دقیق تر و کارآمدتر را به مشتری خود بسیار افزایش داده است. بنیانگذار و دکتر ، قانون شما (your law).

Jesus María Ábalos Nuevo

خسوس ماریا در سال 1990 مدرک حقوق خود را از دانشگاه مالاگا دریافت کرد. او در چندین شرکت بیمه مانند Mapfre و Linea Directa کار کرده است ، که منجر به تخصص وی در ادعاهای پرونده های بیمه ، حوادث در محل کار و مکان های عمومی ، ناتوانی شغلی ، سهل انگاری پزشکی ، سهل انگاری دامپزشکی و سایر امور مدنی شد. خسوس ماریا در حقوق جزا به همان اندازه نیز متعهد و دارای مهارت بالایی است. وی اکیدا اظهار داشت که “هدف اصلی در قانون کیفری ارتقا احترام به درک مردم و دارایی های آنها است” (آنچه متعلق به یک جامعه و / یا فرد است) و “با توجه به الگوی رفتاری و گرایش انسان در جامعه امروز ، در آنجا یک نیاز فزاینده به وکلای جنایی است “!! شریک ، قانون شما.

María del Mar Pavía Gómez

María is an economist, expert in finance, analysis tools and methods. She has been collecting, analysing and developing data for over 20 years, researching market trends and disseminating forecasts of economic growth in order to help her clients grow accordingly. Specialised in energy costing, inflation, interest and employment rates. María possesses an in depth comprehension of cash flow which makes her an excellent investment adviser. Partner, Your Law.

Rafael de Valdés Bachs

رافائل د والدس باچز
رافائل یک مشاور مالی است و دارای مدرک اقتصادی و مطالعات بازرگانی است. کار او به عنوان مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ بیمه بین سالهای 1975 و 1981 آغاز نشده است. وی بیش از 35 سال را صرف مشاوره و مدیریت بدهی ها و تعهدات مالیاتی برای و از طرف دولتی و همچنین مشتریان و شرکت های مستقل کرده است. او درک گسترده ای از اقتصاد و سالها تجربه مشاوره در بسیاری از مشاغل در مورد کارآیی مالی بر اساس روند بازار دارد. وی در کنار بسیاری از سازمان ها کار کرده و از آنها در دوره های رکود اقتصادی حمایت کرده است. شریک ، قانون شما .

در YourLaw ما از نگرانی های شما هنگام انتخاب وکیل بسیار آگاه هستیم ، به همین دلیل خدمات استاندارد بالا را به زبان انتخابی شما تضمین می کنیم.
با ما با شماره 952465625 تماس بگیرید.

خدمت به شما افتخار ما است.